Mińsk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 100 000 PLN
Powierzchnia
1 700 m2
Liczba pokoi
6

Na sprzedaż budynek wybudowany w 2007 roku, o powierzchni 1700mkw, działka 1,9 HA, obiekt usługowy, magazynowy, mieszkalny, zawierający hotel, restaurację, bufety gastronomiczne, salę obsługi masowych imprez artystyczno-kulturalnych i rozrywkowych oraz mieszkanie.
Wysokość hali około 9 metrów, budynek wybudowany w technologi żelbetowo-murowanej: ściany murowane z suporeksu, ocieplone z zewnątrz styropianem, dach dwuspadowy, z płyt warstwowych Atlantis, w części dwukondygnacyjnej strop żelbetowy i Teriva.
Powierzchnia parteru: 1080mkw, w tym hala ok 600mkw oraz pomieszczeń socjalnych, sanitarnych,magazynowych.
Piętro: 540mkw, w tym 6 pokoi z łazienkami w stanie deweloperskim z doprowadzonymi instalacjami elektryka, wodn,kan, istniej możliwość stworzenia dodatkowych pokoi.
Działka ogrodzona, częściowo utwardzona asfalt i kostka betonowa. Dwie bramy wjazdowe na posesję, dobry wjazd dla aut ciężarowych, dojazd asfaltem, duży teren do parkowania lub innego zagospodarowania według potrzeb.
Media:prąd -przydział mocy 105 kW, wodociąg, szambo 2 zbiorniki po 36m2. Własny agregat prądotwórczy 30kW.
Ogrzewanie -piec olejowy marki DeDietrich - (gazociąg miejski w projekcie gminy).
Instalacja alarmowa i monitoring na terenie obiektu wewnątrz i na zewnątrz.
Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym z możliwością przebudowy lub innej aranżacji wnętrza. Istnieje także możliwość podziału budynku na dwie niezależne części z oddzielnymi wejściami i parkingami.
Możliwość prowadzenia różnej działalności: dom weselny, zakład produkcyjny, magazyn spedycyjny.
Blisko trasy A2.
Kontakt 734 187 343

  • Kształt działki: Kwadrat
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 9
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Aneta Kęder-Twardowska

Aneta Kęder-Twardowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu