Szczegóły oferty

Teneryfa, Los Cristianos

Teneryfa, Los Cristianos

Mieszkanie - sprzedaż 1 214 994,90 PLN 15 779,17PLN/m2
77 m2  Pokoje: 4 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Mieszkanie położone jest 100 metrów od oceanu. W Los Cristianos jest duża plaża z białym piaskiem, wiele deptaków, najładniejszy przy plaży, z wieloma restauracjami, kawiarniami. Do lotniska jest zaledwie 15 km bardzo dobra lokalizacja inwestycyjna. Mieszkanie z widokiem bocznym na ocean. Salon oraz 3 sypialnie urządzone i wyposażone, dwie łazienki. Zapraszam do kontaktu.


Udzielamy pełnego wsparcia przy zakupie nieruchomości na Teneryfie.

LUXDOM Sp. z o.o.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej