Szczegóły oferty

Teneryfa, Callao Salvaje

Teneryfa, Callao Salvaje

Mieszkanie - sprzedaż 2 322 094,50 PLN 16 586,37PLN/m2
140 m2  Pokoje: 6 2007 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferuję dom na Teneryfie w malowniczej miejscowości Callao Salvaje. Położony na zamkniętym osiedlu oddalony od plaży 1.1 km. Od lotniska 27 km, 22 minuty samochodem. Na osiedlu znajdują się dwa podgrzewane baseny do całorocznego korzystania przez mieszkańców.
Dom po remoncie i modernizacji. Na parterze kuchnia w pełni wyposażona otwarta na salon. Z salonu wyjście na ogródek. W domu jest 5 sypialni, 3 łazienki, 2 tarasy. Piękny taras na dachu z widokiem na ocean. Dom do zamieszkania całorocznego, bądź wynajmu wakacyjnego - 250 euro za dzień.


Udzielamy kompleksowego wsparcia w sprawie zakupu nieruchomości na Teneryfie.

LUXDOM Sp. z o.o.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej