Szczegóły oferty

Ponurzyca

Ponurzyca

Działka - sprzedaż 175 000 PLN 67,31PLN/m2
 / 2600 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka o powierzchni 2600mkw, położona w sielskiej miejscowości Ponurzyca w otoczeniu łąk, domów i lasów na terenie gminy Celestynów w powiecie otwockim.

Działka idealna dla osób poszukujących zacisznego miejsca w małej wiosce, z dobrym dojazdem do miast dzięki trasie DK 50 i nowej S17 w kierunku Warszawy i Lublina.

Ponurzyca to piękna wieś położona na wzgórzach i zagłębiach terenów, pośród lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie w sezonie lasy obfitują grzybami i jagodami. Czyste i świeże powietrze, miejsce doskonałe do odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Dojazd do działki drogą gminą od frontu, dłuższym bokiem działka również graniczy z drogą gminną.

Na działkę został złożony wniosek o uzyskanie warunków zabudowy na dom jednorodzinny.

Zapraszam do kontaktu pośrednik nieruchomości Aneta Twardowska 734 187 343

Aneta Kęder-Twardowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej