Szczegóły oferty

Osieck, ul. Rudnicka

Osieck, ul. Rudnicka

Działka - sprzedaż 340 000 PLN 40PLN/m2
 / 8500 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka położona w Osiecku o powierzchni około 8500mkw, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową, rekreacyjną, z możliwością zabudowy całorocznej ( dom jednorodzinny).

Działka położona jest bezpośrednio przy ulicy Rudnickiej asfaltowej, od drugiej strony ma zapewniony dojazd także drogą gminną,
działka położona jest pomiędzy dwoma drogami dojazdowymi, dzięki temu można ją podzielić na co najmniej dwie działki lub co najmniej na kilka mniejszych działek co najmniej po 1000mkw, wydzielając drogę wewnętrzną .

Minimalna powierzchnia działki po podziale musi mieć powierzchnię 1000m2.
W ulicy Rudnickiej wodociąg miejski i prąd.

Cała nieruchomość składa się z dwóch wąskich działek o powierzchni 4400mkw i 4100mkw, każda z działek ma inny numer ewidencyjny, a ponieważ działki są wąskie sprzedawane są razem.
Łącznie działki mają powierzchnię 8500mkw , szerokość od ulicy Rudnickiej około 26 metrów.

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i zarobkowym.

Piękna okolica łąk i lasów, blisko Puszczy Osieckiej, w okolicy domy rekreacyjne i całoroczne.

W Osiecku zabytkowy kościół, szkoła podstawowa, sklepy, urząd, sklepy.

Zapraszam do kontaktu: Aneta Kęder- Twardowska 508 611 004

Aneta Kęder-Twardowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej