Szczegóły oferty

Glinianka

Glinianka

Działka - sprzedaż 165 000 PLN 165PLN/m2
 / 1000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Na sprzedaż działka w miejscowości Glinianka gmina Wiązowna o powierzchni 1000m2, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, w bezpośrednim sąsiedztwie kilka nowych domów.

Działka położona w okolicy lasu, rzeki Świder około 50 metrów od ulicy Szkolnej, blisko natury a jednocześnie z bliskim dostępem do szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka, sklepów w Gliniance.

Powierzchnia sprzedawanej działki wynosi 1000m2 ale część około 200 metrów należy udostępnić na drogę ( służebność przejścia i przejazdu) do dalszych działek.

Obok można dokupić taką samą działkę o pow.1000m2. i tym samym powiększyć powierzchnię.

W drodze prąd dojazdowej prąd i są już plany na wprowadzenie wodociągu miejskiego.

Działka miała wydane warunki zabudowy do podziału, po zakupie należy wystąpić do Gminy o nowe warunki zabudowy.

Dobry i szybki dojazd do trasy S17.Zapraszam do kontaktu doradca ds nieruchomości 734 187 343

Aneta Kęder-Twardowska

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej