Wiązowna Kościelna, ul. Projektowana

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
395 000 PLN

Na sprzedaż działka w miejscowości Wiązowna Kościelna, o powierzchni 1500mkw, media bezpośrednio przy działce: prąd, woda, kanalizacja, gaz w ulicy Projektowanej. W Wiązownie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, sklepy, bank, Urząd Gminy.
W gminie Wiązowna budowana jest południowa obwodnica Warszawy-węzeł Góraszka a po zakończeniu jego budowy rozpocznie się inwestycja jednego z największych centrów handlowych w Polsce,, Kolorowe Życie" w miejscowości Góraszka kilka kilometrów od działki.
Dobry dojazd do S17 zapewnia szybkie połączenie w kierunku ido Warszawy oraz Lublina. Blisko działki przystanek autobusowy MZK.
Zapraszam do kontaktu Aneta Twardowska 734 187 343

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 13
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
Aneta Kęder-Twardowska

Aneta Kęder-Twardowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu