Góraszka, ul. Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
368 000 PLN

Do sprzedaży 4 działki, każda z działek o powierzchni 1228mkw, wymiary 25x50, w miejscowości Góraszka około 200 metrów od ulicy Mickiewicza, dojazd drogą utwardzoną, w działce doprowadzona woda miejska, blisko prąd, gaz i kanalizacja w planach.
W okolicy otwarty teren przy dwóch ostatnich działkach drzewa. W sąsiedztwie powstanie osiedle domów jednorodzinnych.
Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę domów jednorodzinnych i bliźniaczych.
Fajna opcja dla rodziny lub znajomych, którzy chcą zamieszkać blisko siebie, możliwość zakupu jednej działki i pobudowanie domu w zabudowie bliźniaczej. Blisko trasa S17 i węzeł Góraszka, w Góraszce powstanie wciągu paru lat największe centrum handlowe Kolorowe Życie.
Cena w ogłoszeniu poda za jedną działkę.
Zapraszam do kontaktu 734 187 343

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Aneta Kęder-Twardowska

Aneta Kęder-Twardowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu