Jatne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
115 000 PLN
Powierzchnia
1 120 m2

Jeżeli poszukujesz działki w otoczeniu lasu i przyrody, z dala od miasta to doskonała oferta!!!

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000mkw, w miejscowości Jatne gmina Celestynów, położona przy granicy z lasem - Mazowiecki Park Krajobrazowy, obecnie pod zabudowę rekreacyjną, można wystąpić do gminy o warunki zabudowy na całoroczny dom jednorodzinny.

Szybki dojazd w kierunku Warszawy trasą S17.

W ulicy dojazdowej media: woda miejska i prąd w odległości około 100 metrów od pierwszej działki.

Dojazd do działek wydzieloną drogą wewnętrzną o szerokości 6 metrów.

Każdy nabywca w cenie działki kupuje także udział w drodze wewnętrznej do działek.

Fajna opcja zakupu działki dla rodziny lub znajomych, ponieważ jest możliwość zakupu w sumie 4 działek w bezpośrednim sąsiedztwie obok siebie.

Piękny leśny teren doskonały jako rekreacja lub do całorocznego zamieszkania, zapach lasu, zwierzęta i bliskość natury to największy atut tej nieruchomości.

Zadzwon
Agata Niedziółka
734-187-346

Agata Niedziółka (Zglejszewska)

Agata Niedziółka (Zglejszewska)

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu