Rzakta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
93 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2

Na sprzedaż działki w miejscowości Rzakta w pobliżu drogi gminnej, pomiędzy ulicą Przemysłową a Jagodową.

Działki bardzo ładne i kształtne, porośnięte drzewkami - brzózki, młode sosny, niewielki zagajnik leśny, doskonałe miejsce dla miłośników spokoju i braku bliskiego sąsiedztwa.

Na działkach można pobudować dom całoroczny po złożeniu wniosku o warunki zabudowy do gminy Wiązowna lub zagospodarować je jako działki rekreacyjne.
4 działki o powierzchni około 1100 mkw oraz ostatnia działka o powierzchni 1500mkw w tej samej cenie 85zł/mkw co pozostałe działki.

W ulicy Przemysłowej wodociąg miejski oraz prąd, czyli do pierwszej sprzedawanej działki jest to odległość około 200 metrów.

Nieruchomości doskonałe jako lokata kapitału.

Zapraszam do kontaktu doradca ds nieruchomości Aneta Kęder-Twardowska 734 187 343

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Aneta Kęder-Twardowska

Aneta Kęder-Twardowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LUXDOM Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LUXDOM Sp. z o.o. z siedzibą przy Karczewska 6, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@luxdom.org… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu